Elektro Instalator

pełne logo firmy "elektro instalator - fotowoltaika mazury"

Systemy fotowoltaiczne

Projektowanie systemów Fotowoltaicznych

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Sprzedaż gotowych systemów fotowoltaicznych

Jak i Gdzie montujemy panele fotowoltaiczne?

Do montażu paneli wykorzystujemy rozwiązania polskiej firmy Corab. Specjalnością firmy Corab jest właśnie mocowanie paneli słonecznych. Produkują systemy mocowań fotowoltaicznych, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów w całym kraju. Wykorzystuje nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym możliwe jest instalowanie systemów na rożnych powierzchniach dachów oraz rodzajach gruntu. Polecamy zarówno mocowania paneli słonecznych na dachach skośnych, które pokryte są różnego rodzaju dachówkami (łupkowymi lub karpiówkami), blacho dachówkami lub blachami trapezowymi, jak również płaskich (systemy bezinwazyjne, balastowe). Oferujemy także systemy wolnostojące dwu podporowe, które są wbijane na głębokość 1,5 metra oraz chwytane stężnią aby usztywnić konstrukcję.

SYSTEMY NA DACH SKOŚNY

Dachy pokryte dachówką, blachodachówką czy blachą trapezową.

instalacja fotowoltaiczna, samochód firmy elektro-instalator

SYSTEMY NA DACH PŁASKI

W tym systemy bezinwazyjne, balastowe, inwazyjne.

instalacja fotowoltaiczna na dachu szkoły

SYSTEMY WOLNOSTOJĄCE

Dwu podporowa konstrukcja wbijana w grunt na głębokość 1,5 metra.

naziemna instalacja fotowoltaiczna, samochód firmy elektro-instalator

Optymalizacja pracy modułów fotowoltaicznych

Żeby panele słoneczne mogły produkować prąd o wysokiej mocy potrzebna jest ich sprawna optymalizacja. Firma SolarEdge wynalazła inteligentne rozwiązanie falownika, który zrewolucjonizował sposób zasilania dzięki któremu każdy z modułów generuje maksimum mocy bez strat.. Zoptymalizowany system falownik zwiększa wytwarzanie energii na poziomie poszczególnych modułów PV przy jednoczesnym obniżeniu kosztów energii wytwarzanej przez system fotowoltaiczny.

infografika przedstawiająca jak działa system fotowoltaiczny firmy solar edge

Dowiedz się więcej o systemie SolarEdge

Najlepsza fotowoltaika na Mazurach

Czy wiesz, że coraz więcej osób decyduje się na instalację fotowoltaiczną? To świetny sposób na oszczędzanie pieniędzy i poprawienie efektywności energetycznej. Nie pozostawaj w tyle i dołącz do grona zadowolonych klientów! Kliknij w przycisk „darmowa wycena”, aby uzyskać profesjonalną ocenę naszych specjalistów i przekonać się, jak instalacja fotowoltaiczna może wpłynąć na Twój portfel i środowisko. Nie czekaj, skorzystaj z tej wyjątkowej okazji już teraz!

0